9 Nisan 2015 Perşembe

Pazaryeri Çatısının Yenileme İşlemleri Hızla Devam EdiyorYalova Belediyesi ekipleri, pazarcı esnafın en büyük sıkıntılarından biri olan ve dükkan sahiplerini özellikle yağışlı havalarda mağdur eden pazaryeri çatısının değişimi ve düzenleme çalışmalarına başladı. 

Yüklenici firmanın iş güvenliği önlemleriyle sürdürülen çatı inşaatında, bazı dükkanlar kısım kısım kapalı tutularak, çatı yenileme işlemlerine devam ediliyor. Halkın ve pazar esnafının kışın yağmur, kar ve rüzgârdan, yazın güneşten etkilenmeden rahatça ve daha modern şartlarda alışveriş yapabilmeleri için başlatılan çalışmalar kapsamında, pazaryeri çatısının bir bölümü polikarbonat levhalar ile kapatılarak, tadilat, bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı.

"Pazaryerimiz Daha Modern Bir Hal Alacak"

Kapalı pazar yeri için daha sağlıklı, nezih ve hijyenik bir ortam oluşturmayı hedeflediklerini belirten Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; "Pazarcı esnafımızın ve halkımızın yaşadıkları zorlukların farkındayız. Çalışmalar tamamlandıktan sonra pazaryerimiz daha modern şartlarda alışveriş yapılabilecek bir hal alacak. " dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder